Meist

Ministuudio on 2012. aastal asutatud noor ettevõte, mis hindab meid ümbritsevas elukeskkonnas uudsust, disaini, mugavust ja keskkonnasõbralikkust. Väikestest detailidest meie ümber sünnib keskkond, milles on hea ja mugav olla. Seda kõike tahame pakkuda ka oma klientidele.

Esmalt oleme keskendunud kõige pisemate vajadustele, pakkuda hea disainiga sisustust beebide ja väikelaste tubadesse. Toodete valikusse võtmisel lähtume väga palju väikeste laste soovidest ja vajadustest. Äratundmist ja parimate lahenduste leidmist selles valdkonnas õpetavad meie enda pere pisikesed tegelased, kelle tööd ja tegemised on oluliseks inspiratsiooniallikaks.

Esimese brändina tutvustame ja pakume Lätis disainitud ning toodetud lastemööblit KUKUU, mis võlub oma lihtsuse ja puhtusega, olles samal ajal ka väga mugav, rõõmus ja lapselik. See on just selline tootesari, mis paistab silma läbimõelduse ja väikeste äratundmisrõõmu pakkuvate detailidega. Tooted on läbinud mitmed turvalisuse testid ja toodetud keskkonnasõbralikul viisil.